Gizlilik Politikası

Giriş

WARSBANK, Openfin Limited'in (bundan sonra "WARSBANK", "biz", "bizim" veya "biz" olarak adlandırılacak) usulüne uygun olarak yetkilendirilmiş uygulamasıdır. Çevrimiçi alışveriş hizmetlerinizi yürütmek amacıyla bilgilerinizi nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve koruyacağımızı anlamanıza yardımcı olmak için bu gizlilik politikasını hazırladık.

Kişisel Bilgiler

Çevrimiçi alışveriş hizmetlerimizi kullanırken,müşteri soruşturmalarını yaparken, bilgi ya da diğer hizmetler için kayıt yaptığınızda ya da bize cevap verdiğinizde kişisel bilgileri talep ediyoruz. Kişisel bilgilerinizi ifşa etmeyi seçtiğiniz seçilmiş üçüncü taraflar da bize kişisel bilgilerinizi verebilir. Tahsil edebileceğimiz kişisel bilgi türleri arasında, adınız ve e-posta adresiniz,ev adresiniz,telefon numaranız,debit / kredi kartı verileriniz ve yaşam biçiminiz ile kayıt sırasında toplanan diğer bilgiler veya çevrimiçi anketler veya anketler olabilir.

Bilgileriniz nasıl işlenir?

Kişisel bilgilerinizi bize vermeyi seçerseniz kişisel bilgileriniz size çevrimiçi alışveriş hizmetleri sunmamıza izin verecek şekilde işlenecektir; bilgi taleplerinizin işleme koyulması; müşteri destek hizmetleri sunulması; yerleşik hizmet sağlayıcıları yoluyla para yatırma ve para çekmeyi mümkün kılma; hizmetlerimizi veya ürünlerimizi pazarlama kabiliyetimizi artırma; web sitemizin,yazılımımızın ve / veya hizmetlerimizin içeriğini iyileştirme; web sitemizdeki,yazılımımızdaki ve / veya hizmetlerimizdeki güncellemeler hakkında size bilgi verme; ve bilgilerinizin toplandığı zamanda belirtilen amaçlardan herhangi birini, tercihlerinize uygun olarak destekleme gibi.

İmtiyazlı rızanın iptali için bizimle irtibat kurmadığınız sürece,yalnızca kullanıcı adınızı, ülkenizi ve kazanılan miktarı vererek kazancınızı duyurabiliriz,bu amaçla bu bilgilerin sınırlı bir şekilde kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Bilgilerinizin kimlere açıklanır ("alıcılar")

Bilgilerimiz,Grup içindeki diğer şirketlere ve çalışanlarına; ödeme tamamlama işlemi için gerekli ölçüde kapsamlı pazarlama hizmeti sağlayıcılarına,pazarlama servis sağlayıcılarna (bağlı kuruluşlar dahil),veri doğrulayıcılar ve finansal kurumlar gibi kişisel bilgilerinizi bize vermekte olan üçüncü taraf hizmet sağlayıcılara ortak pazarlama kampanyaları düzenlemek, yeni hesap açılmasını kolaylaştırmak ve web sitemiz aracılığıyla sağlanan hizmetler için dolandırıcılık önlemi almak; veya Grubun herhangi bir şirketinde Grubun iş süreçlerinden, potansiyel alıcılarından veya yatırımcılardan herhangi birini denetleyen herhangi bir denetçi veya müteahhit veya diğer danışmanlara ifşa edilebilir. Herhangi bir alıcı tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler yürürlükteki kanunlarca gerekli görülen form ve madde ile gerekli veri işleme sözleşmesine tabi olacak ve bu sayede geçerli veri koruma kanunları altındaki haklarınız korunacaktır.

Ayrıca, seçilmiş üçüncü şahıslara bu tür verileri kullanma, size ilgisini çekebilecek ilgili servislerle ilgili bilgi vermek veya bunlarla ilgili olarak sizinle iletişime geçmek için izin verebiliriz

Güvenlik

Verilerinizi güvence altına almak bizim için en önemli konudur.

Tüm verilere iç erişim sınırlıdır ve sıkı bir şekilde izlenmektedir. Kontrolümüz altındaki kişisel verileri korumak ve yetkisiz erişime, uygunsuz kullanıma veya açıklama, yetkisiz değişiklik, yasadışı imha etme veya kazayla kaybetme durumuna karşı korumak için uygun güvenlik politikaları, kurallar ve teknik önlemler aldık.

Kişisel bilgilerinize erişen ve bunlarla ilişkili olan tüm çalışanlarımız, veri işlemcilerimiz veya işleyicilerimiz, geçerli veri koruma ve gizlilik yasalarına uygun olarak bilgilerinizin gizli niteliğine saygı göstermekle yükümlüdür.

Bizimle iletişime geçin

Veri koruma ve gizlilik politikamız veya uygulamalarımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya bizden veya Gruptaki diğer şirketlerden gelen e-posta tekliflerini almayı reddetmek istiyorsanız lütfen destek@warsbank.com e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.

Bu gizlilik politikası en son 26/11/2017 tarihinde revize edilmiştir.