WarsBank Yardım

WarsBank, 2 kelimeden oluşan (wars, bank) ingilizce kelimelerinden türemiş bir isimdir.Wars kelimesinin türkçe karşılığı savaşlar, bank kelimesinin ise bankadır. Yani "Savaşlar Bankası" anlamına gelir.

WarsBank'ın amacı internet üzerinden hediye kazanmak isteyen kişilerin, karşılıklı olarak yardımlaşmasını sağlayarak yüksek miktarda kazanç sağlama ve ürün kazandırma amacına hizmet etmektedir.

Çekilişin başlayabilmesi için minimum katılımcıya ulaşması gerekmektedir. Minimum katılımcıya ulaşan çekilişlerin, çekiliş zamanı geldiğinde çekiliş numaralarının bulunduğu havuzdan rastgele bir kazanan belirler. Çekiliş zamanı geldiğinde, Minimum kullanıcıya ulaşmayan çekilişler ise belirli bir saat sonrasına ertelenir.

WarsBank'a, kayıt sayfamızdan ad soyad, telefon no, ve e-posta adresiniz'le ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Arzuladığınız çekilişe katılmak için sisteme para yatırmanız gerekmektedir.Yatırmş olduğunuz paralarla platformda bütçenize uygun olan çekilişlerden, bilet satın alarak kolaylıkla katılabilirsiniz.

Çekiliş için koşullar sağlandığında çekiliş için satın alınan tüm biletler arasında, kodlar yardımıyla rastgele bir bilet numarası çekilir. Çekilen bu bilet numarası kimde ise çekilişi o kişi kazanır ve kazandığı para anında üyelik hesabına aktarılır. Sistemde rastgele bilet çekme şansını aşağıdaki kodlar belirlemektedir;

Örneği İncele / Test Et

# Satın Alımmış Bilet Numaraları Listesidir.

$BiletNumaralari = array( 'Bilet No 1', 'Bilet No 2', 'Bilet No 3', 'Bilet No 4' );# Satın Alınmış Bilet Numaralarından 1 Tanesini Rastgele Seçer.

$RastgeleSecilen = array_rand( $BiletNumaralari ) ;# Seçilen Bilet Numarasını Ekrana Yazar.

echo $BiletNumaralari[ $RastgeleSecilen ];/** Bu Kodlar Ne İşe Yarar? **/# array();  	 = İçerisine yazılan değerleri bir dizi haline getirir. 0'dan başlayarak numaralandırır.

# array_rand();  = Array() 'den gelen dizi içine konulur ve diziden tamanen rastgele bir eleman seçer.

# echo			 = Bu komut ise istenilen sonuçları ekrana yazdırmak kullanılır. 

Tüm süreç şeffaf ve güvenilirdir. Herhangi bir çekiliş için katılımcı sayısını, katılım sayısını, katılımcının listesini ve kazananı her zaman doğrulayabilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra Hesabım > Biletlerim sekmesinden katılım kayıtlarınızı görebilir. Tablodaki Durum bölümünden çekilişi kazanıp kazanmadığını detaylıca görebilirsiniz, ayrıca çekilişi kazandığınızda WarsBank size bir bildirim gönderecektir.

Sisteme giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para İşlemleri > Para Yatırma sekmesinden size uygun olan para yatırma yöntemini seçerek işlenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para İşlemleri > Para Çekme sekmesinden, çekmek istediğiniz tutarı ve IBAN numaranızı girerek işlenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünü kazandıktan sonra 3 gün iş süresi ile sizlere kargo yapılıyor.

Para çekme işleminde bulunduğunuzda, istediğiniz tutar banka hesabınıza hiç bir kesinti yapılmadan gönderilmektedir.Bu işlem için sizde herhangi bir işlem ücreti alınmaz.

Paylaşım yapmak için, Hesabım > Biletlerim sekmesine girerek paylaşım yapmak istedğiniz çekilişin işlemler bölümünde bulunan paylaşım ikonuna tıklıyarak paylaşım yapabilirsiniz. Fakat paylaşım yapabilmek için herhangi bir çekilişi kazanmanız gerekmektedir. Kazandığınız çekilişlerde sadece 1 adet paylaşım yapma hakkınız bulunmaktadır.Yaptığınız paylaşımlar onay sürecinden geçtikten sonra yayına alınacaktır.Yayına alınmış bir paylaşımınızı tekrardan düzenle veya silme hakkınız bulunmamaktadır.

Öncelikle bir üyelik oluşturmalısınız. Üyelik oluşturduktan sonra sisteme giriş yaparak para yatırma bölümünden (minimum 0,05 TL) yatırarak sisteme para yüklemelisiniz. Para yükledikten sonra çekilişler bölümünden, bütçenize uygun olan çekilişler'den istediğiniz bilet numarasını satın alarak çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişlerin gerçekleşmesi için, minimum katılımcıya ulaşması ve çekiliş zamanının gelmesi gerekmektedir. Çekilişlerde bulunan terimler ise şunlardır;

Kalan Biletler: Çekilişte, satın alınabilir kalan bilet sayısıdır.
Max Kazanç: Çekilişte, tüm biletlerin satın alınması durumunda 1 kişinin en fazla kazanabileceği ürün veya para miktarıdır.
Katılım Ücreti: Çekilişe katılabilmeniz için, 1 bilet'e ödemeniz gereken ücret miktarıdır.
Toplanan Para: Çekilişe katılam üyelerin toplam ödediği para miktarıdır.
Minimum Bilet Sayısı: Çekilişin gerçekleşebilmesi için satılması gereken bilet sayısıdır.
Dağıtılacak Oran: Para ödüllü olan çekilişlerin, sonuçlandığında toplanan paranın yüzdelik olarak ne kadarının dağıtılacağıdır.

Not: Her çekilişin, her zaman 1 kazanan üyesi vardır.Aynı zamanda çekilişlerden ne kadar çok bilet satın alırsanız o kadar çok kazanma olasılığınız artar.

İletişim: Sorunlarınız veya söylemek istedikleriniz olduğunda, lütfen destek@warsbank.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.